To netter med familieglede – komfort, historie og hygge under ett tak
Store, komfortable senger dekket med myke sengetepper som blir redd opp av seg selv, bad som er så rene at de skinner, og noen som sørger for at alt er funksjonelt, rent og ryddig bare for deg og dine. Med andre ord, hotellet har alt man trenger for et hyggelig opphold med familien. Høres det ikke fantastisk ut?
Overnatting for 4-5 personer avhengig av sted
Rolige omgivelser i et hotell med historisk sjel og sjarm
To netter og frokost inkludert
Et hotell har i oppgave å ta vare på deres gjester, deres behov, ønsker og tilfredshet 24 timer i døgnet. Oppgaven til et hotell er å få deres gjester til å føle seg bra. Hva med å skjemme bort familien en helg? En natt på hotell er en gave de fleste vil sette stor pris på.
Overrask hele familien med en herskapelig hotellweekend. Dette sjarmerende hotellet har en historisk sjel som går 100 år tilbake i tid. La hotellet få deg og familien til å føle dere bra med sin hyggelige atmosfære, gode mat og varme velkomst. Sov i en komfortabel seng, ta en tur til sentrum, nyt en deilig frokost, koble av og la roen synke inn. Her gjøres alt for at oppholdet skal bli møtt med glede.
Les mer
Opplevelsen
Hotellweekend for familien - Hotel Kong Carl
Hotel Kong Carl er et sjelfullt hotell midt i hjertet av Sandefjord som ble bygget i år 1690 og regnes som et av Norges eldste hoteller. Hotellet har 33 rom og salonger/møterom, samt en spennende historie over 300 år. De historiske rommene har klassisk innredning - alle med dusj og bad, TV og kostnadsfri Wi-Fi. I tillegg har hotellet populære arrangementer som deres tradisjonsrike torskeaften, winemakers dinner, lutefiskaften, julebord m.m.
Lav puls, mottakeren vil slappe av på denne opplevelsen.
1 av 3 i puls
Anmeldelser
4.6
Ingen anmeldelse ennå
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
Skriv en anmeldelse og vinn premier!
Skriv en anmeldelse
Skriv en anmeldelse
Topp anmeldelser
Et utvalg av våre toppanmeldelser, ikke relatert til denne opplevelsen.
Jan Ove
Anmeldelse fra Youwish - Indoor skydive
Etter en veldig morsom, kort og lærerik introduksjon ble vi ledet til vindtunellen. I tur og orden fikk vi sveve under kyndig veiledning, og til tross for relativt kort tid (2x1,5 minutter) klarte jeg å sveve med kontroll. Veldig morsomt å være med på!
Les mer
50
Jeg syns omtalen er nyttig
Nora Karita Bakke , 22 år
Anmeldelse fra Youwish - Poledance for to
Det var utrolig gøy å prøve noe nytt og instruktøren var veldig flink!
Les mer
12
Jeg syns omtalen er nyttig
Svein
Anmeldelse fra Youwish - Champagnesmaking
Kunnskapsrik foredragsholder som engasjerte deltakerene. Positivt at vi fikk teste champagne i ulike prisklasser og typer
Les mer
5
Jeg syns omtalen er nyttig
Se flere anmeldelser
Verifiserte mottakere er personer som mottatt et gavekort fra YouWish.no, gjennomført og omtalt sin opplevelse. Produkt anmeldelse kan gjelde gjennomføring på forskjellige sted, hos tidligere og gjeldende arrangør.
Gavekolleksjonen
Posten 2-4 dager
Minimalisme NOK 29
Eleganse NOK 79
Eksklusiv NOK 129
Klassisk NOK 49
Digitalt gavekort
Spill inn video hilsen
Lag en digital personlig hilsen
Digital NOK 0
PDF NOK 0
Dette inngår i din bestilling
Prisgaranti
Unik bytterett
Gavekortbeskyttelse
Bærekraftig gave
Kundeservice i Norge
Viktige spørsmål
Sikker netthandel
Hvordan fungerer YouWish.no?
Hvorfor handle hos YouWish.no?
Hvem er arrangøren?
Unik bytterett
1000+ opplevelser
Levering på 5 min
Gratis e-gavekort
Personlig hilsen
Velg design
Norges beste arrangører
4.664650+ anmeldelse
På YouWish.no finner du gavekort på opplevelser i samarbeid med landets beste arrangører. Nå kan du enkelt og raskt gi bort en gave som huskes! Velg blant 1000+ opplevelser - alle levert på 5 minutter. Enklere blir det ikke!